“Yol Arkadaşım” hikayesine kaldığı yerden devam ediyor

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, “Yol Arkadaşım” hikayesine kaldığı yerden devam ediyor.

Onur (Oğuzhan Koç) ve Şeref (İbrahim Büyükak) yine yollarda, yine başları beladan kurtulmuyor. Filmin önceki gün paylaşılan afiş ve fragmanı büyük ilgi gördü. Fragman ilk 24 saatte 2 milyonun üstünde izlendi!

Uzun süredir büyük bir merakla beklenen fragman digital platformlarda ilk 24 saatte 2 milyonun üstünde izlenme rakamına ulaştı.

İlkinde olduğu gibi ikinci filmin senaryosu da İbrahim Büyükak’a ait, yönetmenliğini de yine Bedran Güzel üstleniyor. Başrollerde İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’a Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker eşlik ediyor.

BKM yapımı ‘Yol Arkadaşım 2’ 12 Ekim’de vizyonda!

Yollar Onur ve Şeref’in, kahkaha seyircinin!

blank

‘Yol Arkadaşım 2’ Kısa Hikaye:

Onur (Oğuzhan Koç) ve Şeref (İbrahim Büyükak) bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur’un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur’a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir.

Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

Çok ses getiren ilk filmde olduğu gibi Yol Arkadaşım 2’nin de yönetmen koltuğunda Bedran Güzel, senarist koltuğunda da İbrahim Büyükak oturuyor. Bol kahkaha vaat eden filmin başrollerini ise Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker paylaşıyor.

‘Yol Arkadaşım 2’ Künye:

Yönetmen: Bedran Güzel

Yapımcı: Necati Akpınar

Senaryo: İbrahim Büyükak

Yapım: BKM

Tür: Komedi

Oyuncular:

İbrahim Büyükak – Şeref

Oğuzhan Koç – Onur

Ezgi Eyüboğlu – Çilek

Olgun Toker – Selim

Kadir Polaçı – Nevzat

Bahar Şahin – Cemre

Aycan Koptur – Ayşen

Kıvanç Baran Arslan – Veli

Dilber Ay – Muzaffer Usta

Tamer Levent – Şükran

Ülkü Duru – Gülümser

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.