Yine çok konuşulacak… SÖZ’de aşk zamanı!

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ 72. bölümüyle yine çok konuşulacak.

Aşkını İlan Ediyor

Heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘SÖZ’ün 72. bölümünde, romantizm zirveye çıkıyor. Kısa süre önce yayınlanan 72. bölüm fragmanı ekran başındakiler başta olmak üzere, dijital platformlarda ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. 72. bölüm fragmanına kafasında bir çok soru işareti olmasına rağmen Derya’nın Yavuz’a olan aşkını ilan etmesi yaşadıkları romantik anlar damgasını vuruyor.

blank

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ” 72. bölümüyle Pazartesi akşamı Star TV’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.