‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ paydos dedi

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ sezon boyunca Kanal D’de ekrana gelen bölümleriyle sürdürdüğü başarısını sette pasta keserek kutladı. Sezon finali öncesi son set gününde bir araya gelen ekip ‘paydos’ dedi ve birlikte eğlendi.

BKM imzalı ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ ekrana gelen her bölümüyle izleyicilerin gönüllerini feth ederken Yılmaz Erdoğan da başarının ekip işi olduğunun altını çizerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

blank

Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ sezon finaliyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.