Yılmaz Erdoğan sessizliğini bozdu! Dava açmayacağım

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın’ın birlikte çektirdikleri görüntüler sosyal medyaya servis edilmişti. Dava açacağı iddia edilen Yılmaz Erdoğan konuyla ilgili sessizliğini bozdu: Dava açmayacağım…

Bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın’ın görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntülerin Erdoğan’ın izni alınmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia edildi.

Manken Cansu Taşkın, Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığını “Evet, haberler doğru” diyerek doğrulamıştı. Taşkın’ın açıklamasının ardından kardeşi Elif Vurgun, çiftin romantik karelerini sosyal medya hesabında paylaştı. Çiftin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

DAVA AÇACAĞI İDDİA EDİLDİ
Görüntülerin Erdoğan’dan habersiz bir şekilde çekildiği ve izni alınmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia edilmişti.

ERDOĞAN İLK KEZ KONUŞTU
Taşkın ve Vurgun’a dava açacağı iddia edilen Yılmaz Erdoğan, sosyal medya hesabından iddiayı yalanlayan şu açıklamayı yaptı:

“Geçen yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.