Yılmaz Erdoğan “Münaşaka” ile 2 yıl aradan sonra yeniden sahnede!

Yılmaz Erdoğan, tek kişilik fenomen gösterisi “Münaşaka” ile 2 yıl aradan sonra yeniden sahnede!

Sabırsızlıkla beklenen ve her anı kahkahalarla dolu dolu geçen “Münaşaka”nın geçtiğimiz akşam BKM Tiyatro’da gerçekleşen ilk gösterimi kapalı gişe oynadı.

Yılmaz Erdoğan’ın geçtiğimiz 2 yıl boyunca yaşadığı olaylar, edindiği gözlemler ve her biri birbirinden keyifli yeni anektodlarla zenginleşen gösterisi “Münaşaka”nın ilk gösterimi sık sık kahkahalar ve alkışlarla kesildi.

DAKİKALARCA AYAKTA ALKIŞLANDI!

Gösterinin sonunda dakikalarca ayakta alkışlanan Yılmaz Erdoğan’ın seyirciye sürprizi ise; yeni çıkan “Bin Aşık Yılı Uzakta” adlı şiir kitabından “Sine-i Şiir” adlı şiiri okuması oldu. 2 saat boyunca aralıksız gülen seyirciye enfes bir soluklanma hediyesi veren Yılmaz Erdoğan’ın “Münaşaka” adlı gösterisi sezon boyunca BKM Tiyatro’da sahnelenecek. Gösterinin biletleri BKM gişesi ve Biletix’te.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.