Yılmaz Erdoğan, çiftliğinde 3 yeni film çekiyor

Yılmaz Erdoğan, film platosu haline getirdiği çiftliğinde 3 yeni film çekiyor. Çiftlik hayatı 48 yaşındaki Yılmaz Erdoğan’a yaradı. 2013’teki ‘Kelebeğin Rüyası’ndan bu yana seyirciden uzak olan Erdoğan, sinemaya hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Üç yıldır Köyceğiz’de kurduğu çiftlikte yaşayan ünlü yönetmen, yeni yuvasını film platosuna dönüştürdü. Haber Türk’ün haberine göre; kalabalık film ekiplerinin konaklamasına imkân sağlayan çiftliğinde Songül Öden, Farah Zeynep Abdullah ve Şükran Ovalı’nın başrolünü paylaştığı ‘Ekşi Elmalar’ı çeken Erdoğan, çekimleri süren ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ın ardından ‘Organize İşler 2’yi de yine burada hayata geçirecek.

‘ÇİFTLİK HAYATI BANA İYİ GELDİ ’

Yılmaz Erdoğan’ın çekimleri devam eden ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ filminde Büşra Pekin, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu kamera karşısına geçti. Erdoğan projeleri için Köyceğiz’i tercih etmesiyle ilgili “Çiftlik hayatı bana iyi geldi. Tam randımanlı üretebiliyorum” diyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.