Yıldız Tilbe’yi duygulandıran sürpriz hediye

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz akşam Harbiye’de sahne aldı. Sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelenlerle söyleyen Tilbe’ye hayranı pembe bir elbise hediye etti. Tilbe, duygusal anlar yaşarken “Bacaklarım düzgün olsaydı elbiseyi hemen şuracıkta giyerdim” dedi.

Geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, ikinci kez buluştu. Tilbe, şarkıları ve danslarıyla büyük alkış aldı.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra, Celil Nalçakan, Pınar Tezcan Özçapkın, İlayda Alişan, Ahu Yağtu gibi ünlü isimler de Tilbe’yi dinlemeye gelenler arasındaydı.

Konserin sonuna doğru Yıldız Tilbe’ye bir hayranı jestte bulundu. Tilbe, kendisine hediye edilen pembe payetli mini elbiseye uzun uzun sarılırken “Bacaklarım düzgün olsaydı elbiseyi hemen şuracıkta giyerdim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.