Yıldız Tilbe’nin konserleri iptal edildi

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, saldırgan sokak köpeklerinin halk tarafından zehirlenmesi ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Tilbe’nin açıklamalarının ardından Kuzey Kıbrıs’taki bir otel konserini iptal etti.

Şarkıcı Yıldız Tilbe’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” ifadelerini kullanmış ve daha sonra başta hayvan haklarını savunan çevre olmak üzere birçok kesimin tepkisini toplamıştı. Tilbe’ye bir tepki de konser vereceği bir otelden geldi. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan bir otel, Tilbe’yi konser listesinden çıkardığı duyurdu.

Otelden yapılan açıklamada “Tilbe hayvanlar hakkında verdiği utanç verici demeçten ötürü bünyemize ait tüm otellerimizin ve tesislerimizin konser listesinden süresiz olarak çıkarılmıştır” denildi.

İSTANBUL BAROSU’NDAN YILDIZ TİLBE HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.