gazetemag tv

Yıldız Tilbe’den alkışlanacak hareket

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Hadise, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile beraber jüri koltuğunda oturan 51 yaşındaki sanatçı Yıldız Tilbe, Mecidiyeköy’de kaldırımda çökelek satan bir teyzenin elindeki tüm ürünlere 1200 lira ödeyip aldı.

Posta Gazetesi’nden Eylem İpek Şafak, ‘Benden Duymuş Olmayın’ köşesinde Yıldız Tilbe’nin geçen günlerde başına gelen bir olayı yazdı.

‘O Ses Türkiye’nin taze jürisi Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde Mecidiyeköy’de kaldırımda çökelek satan teyzeyi görünce yanına gitmiş. Çökeleğin köyden geldiğini duyunca, kadıncağızın elindeki tüm ürünlere fazlasıyla 1200 lira ödeyip almış.

Köy ürünlerini çok seven sanatçı, ‘Sen getir, ben burada bulurum seni, artık sürekli müşterinim’ diyerek yaşlı teyzeye moral vermiş.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.