Yıldız Tilbe La Casa de Papel’in Nairobi’sine benzetildi!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından gençlik yıllarına ait fotoğrafları paylaştı. Tilbe’nin fotoğrafları binlerce beğeni ve yorum alırken birçok takipçisi ünlü şarkıcıyı La Casa de Papel’in Nairobi’si Alba Flores’e benzetti.

Yıldız Tilbe yaptığı son paylaşımla sosyal medyanın gündemine girmeyi başardı. Sosyal medya hesabından yıllar önce çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Yıldız Tilbe binlerce beğeni ve yorum alırken birçok ünlüye benzetildi.

İlk olarak La Casa De Papel’in yıldız ismi Alba Flores’e benzetilen Tilbe daha sonra ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Nesrin Cavadzade’ye benzetildi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.