Yıldız Tilbe: Herkes evine ekmek götürmeye çalışıyor

Türk müziğine kazandırdığı beste ve şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran Yıldız Tilbe önceki akşam Maslak Yeni Gazino’da hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir performansa imza attı.

Eğlence hayatına yep yeni bir renk getiren Maslak Yeni’de ilk sahne performansını gerçekleştiren Tilbe, ‘Emi’ şarkısı ile müzikseverleri selamlarken sahne kıyafetiyle de mini bir savaş verdi. Program için seçtiği sahne kıyafetinin iplerinden rahatsız olan ve ilk üç şarkısında bu iplerden kurtulmak adına deyim yerindeyse adeta savaş veren başarılı sanatçı, kıyafetini istediği forma kavuşturduktan sonra ise derin bir oh çekti.

YILDIZ EZBER BOZDU

Yaklaşık iki saat süren performnasının sonlarına doğru ”Hayatın olağan akışına katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Biliyorum başta işletme olmak üzere hepimiz için zor bir karardı ama arkamda bana eşlik eden ekip arkadaşlarım, bugün burada sizlere hizmet eden değerli personel başta olmak üzere herkes evine ekmek götürmeye çalışıyor. Onları bu mücadelede yalnız bırakamazdım.” sözleri ile büyük alkış alan Yıldız Tilbe finali de çıkış parçası olan Emi ile yaparak geceyi noktaladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.