Yeşim Salkım’dan Gülben Ergen’e Erhan Çelik’in sözleri ile gönderme

Günün öne çıkan magazin olayları Bip Magazin’de…

Gülben Ergen ve Yeşim Salkım arasında sular durulmuyor!

“Arka Sokaklar” da neler oluyor?

Yeşim Salkım’dan Gülben Ergen’e Erhan Çelik’in sözleri ile gönderme!

Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışında görüntülenen Yeşim Salkım; Gülben Ergen sorularına önce Erhan Çelik’in “Gerçeklerin zamanla açığa çıkmak gibi bir huyu vardır” sözünü yineleyerek cevap verdi, sonrasında ise Gülben Ergen’in “Arka Sokaklar” şarkısını söyleyerek Ergen’e gönderme yaptı!

Burak Özçivit kız istemeye gitti!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit dizi setlerinin tatile girmesini fırsat bilerek soluğu Evcen’in ailesinin yanında Almanya’da aldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen evlilik teklifinin üzerine gelen bu seyahat Burak Özçivit’İn kız isteme merasimi için Almanya’ya gittiği şüphesini akıllara getirdi!

Birce Akalay’dan ayrılık dövmesi!

Eşi Sarp Levendoğlu ile boşanma kararı alan Birce Akalay’ın ilk işi özgürlüğünü ifade eden yeni bir dövme yaptırmak oldu! Akalay koluna “Sadece güçlü kadınlar uçabilir” sözlerini yazdırdı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.