Yeşim Salkım: Sabırdan sonra söylenen söz ağır olur!

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, sosyal medyada kendisini rahatsız eden mesajlara cevap verdi.

Bir etkinlikte kendisinin küs olduğu Gülben Ergen’e selam verdiği gerekçesiyle Lerzan Mutlu’ya küstüğü ve ona tepki gösteren bir mesaj attığı iddia edilen Yeşim Salkım, gelen tepkiler üzerine sessizliğini bozdu.

Takipçilerinden gelen ‘hakkındaki iddialara yanıt ver’ şeklindeki mesajlara daha fazla dayanamayarak bir açıklamada bulunan Salkım, şunları söyledi:

“Arkadaş yok şuna niye yorum yapmadınız, yok şu hakkınızda böyle diyor yok zamanında o kadına yorum yaptınız! Konuşsam suç, konuşmasam yine suç arkadaş delirtmeyin insanı gidin takip etmeyin beni… Haydi! İşiniz gücünüz kalmamış oturun da buradaki enerjiyi annenize, babanıza, çocuğunuza harcayın. Sabırdan sonra söylenen söz ağır olur, söyletmeyin!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.