YouTube / gazetemag tv

Yeşilçam’ın Şekerparesi Yaprak Özdemiroğlu yıllar sonra görüntülendi

Uzun süre ortalarda görünmeyen 80’lerin güzel oyuncusu Yaprak Özdemiroğlu, sevgilisi Kemal Öztürk’le İstMarina’da görüntülendi.

Yıllardır ekranlardan uzak olan Özdemiroğlu, bunun sebebi sorulunca şunları söyledi: “Çeşme’ye taşındık, orada çok rahat ve sakin bir hayatımız var. Yeni projeler geliyor fakat ben bir süre daha uzak kalmak istiyorum.”

ŞEKERPARE FİLMİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞTİ

Yaprak Özdemiroğlu, Atıf Yılmaz’ın yönettiği 1983 yapımı “Şekerpare” filminde İlyas Salman ile başrolü paylaşmıştı.

CESUR SAHNELERİYLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Yaprak Özdemiroğlu verdiği bir röportajda cesur sahneleriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. işte o röportajın bir kısmı; O bir kadının başkaldırısıdır. Üvey annem Müjde Ar başlatmış, biz de devam ettirmişiz.Kadın-erkek eşitliği açısından bakıyorum meseleye. Nasıl bir erkeğin göğsü görünebiliyorsa, aynı şey kadın için de geçerli olmalı.

“CİNSELLİĞİN VE GÜZELLİĞİN SORUN OLMAMASI GEREKİYOR”

Cinselliğin ve estetik güzelliğin sorun olmaması gerekiyor. Filmlerde hiçbir zaman “Aman bir yerim görünmesin” demedim. Tam tersine… Mesela bir tecavüz sahnesi çekilirken makyajım ve üstüm başım düzgün kalmadan “Ne yapılması gerekiyorsa yapılsın” diye ben teklif etmişimdir yönetmene. O bir duruştur.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.