Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba, yeniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı

Nisan ayında Los Angeles’ta geçirdiği kaza sonrası kaburgaları kırılan ve zorlu bir ameliyat geçiren Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba, yeniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ahu Tuğba’nın sağlık durumunun ciddiyeti koruduğu belirtildi.

Ahu Tuğba, Nisan ayında geçirdiği kaza sonucunda kaburgalarını kırmış ve ardından sekiz saat süren bir operasyon geçirmişti. Ameliyat sonrasında üç hafta boyunca yoğun bakımda tedavi gören ünlü oyuncu, bu süreçte ciddi zorluklarla karşılaştı.

O dönemde yaptığı açıklamada, “Şoktayım, elimi kaldıramıyorum. İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum. Doktorlar geçer diyor ama moralim sıfır” ifadelerini kullanmıştı.

YENİDEN HASTANEYE KALDIRILDI
Bir süredir fizik tedavi gören Ahu Tuğba, önceki gün evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Durumunun ciddi olduğunu belirten kızı, tüm sevenlerinden dua istedi. Ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi henüz paylaşılmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.