‘Yeşilçam’ 2. sezonunun 2. kısmı ile BluTV’de izleyicilerle buluşuyor

Usta yönetmen Çağan Irmak’ın gözünden Türkiye tarihinin en unutulmaz ve en renkli dönemini anlatan sevilen dizi ‘Yeşilçam’, 2. sezonunun 2. kısmı ile 10 Aralık’ta BluTV’de izleyicilerle buluşuyor. Pek çok unutulan duyguyu yeniden

tattıran dizi, 2. sezonun son 5 bölümüyle kaldığı yerden devam ederek bu nostaljik turu tamamlamak üzere izleyicileri ekran başına davet ediyor.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, izleyicileri daha fazla merakta bırakmayarak çok sevilen dizisi ‘Yeşilçam’ın 2. sezonunun 2. kısmı ile 10 Aralık’ta seyircilerle buluşturuyor. Usta yönetmen Çağan Irmak’ın gözünden, Levent Cantek ile Volkan Sümbül’ün kaleminden çıkan ve izleyicisine dönemin ruhunu hissettiren “Yeşilçam”, fırtınalı ve renkli hikayesini BluTV’ye taşımaya devam ediyor.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı ve izleyicileri ilk sezona göre çok daha renkli, çetin ve de görkemli bir serüvenin karşıladığı ikinci sezonun son 5 bölümüyle birlikte serinin takipçilerini, seyir zevki yüksek bir maraton bekliyor. 70’li yıllara kamerasını çeviren ve dünyasına yepyeni çehreler de ekleyen dizide sinema tutkunu Semih Ateş’in mücadelesi heyecanla izlenecek.

‘Yeşilçam’ın ikinci sezonunda Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Bige Önal, Yetkin Dikinciler, Muhammet Uzuner, Bora Akkaş, Nilüfer Açıkalın, Hilmi Cem İntepe, Kanbolat Görkem Arslan, Taner Turan ve Güngör Bayrak eşlik ediyor.

Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam’ın 2. sezonunun tamamı 10 Aralık’tan itibaren sadece BluTV’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.