Yeni Sedat Peker Reza Zarrab mı?

İran’a uygulanan ambargoları delme suçlamasıyla 2016 yılında ABD’de tutuklanan ve 2017’de itirafçı olduktan sonra tahliye edilen Reza Zarrab’a Instagram hesabı açtığı öne sürüldü. Zarrab’a ait olduğu iddia edilen hasabın hikayesinde “Elimdeki kişilerin ses kayıtlarını, videolarını paylaşmaya başlayınca, bakalım hangi deliğe girip, sessizliğe gömülecekler” denildi.

Evli olduğu dönemde eşi Ebru Gündeş’i şarkıcı Hadise ile aldattığı iddia edilen Reza Zarrab, kendisini eleştiren Seren Serengil’e, kendisine ait olduğu öne sürülen Instagram hesabı üzerinden “Beni engellemiş, aksine hakaret bile etmedik. Kendisine, kendi yaptıklarını paylaştık diye yanıt verdi.

İran’a olan ambargoları delmekten ABD’de yargılanan Reza Zarrab itirafçı olduktan sonra tanık koruma programına alınmıştı. Bu hesabın, elindeki ses ve vidolarını paylaşacağını söylemesi organize suç örgütü lideri Sedat Peker’i hatırlattı.

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.