Yeni nesil öğrenme teknolojileri yoğun ilgi

Türkiye’nin 51 ilinde 200’den fazla noktada eğitimde dijital dönüşümü başlatan SANLAB, GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı’nda ziyaretçileri yeni nesil öğrenme teknolojileriyle bir araya getirdi.

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 26-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen etkinliğe Türkiye’den ve dünyadan öğretmen ve öğrenciler, il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri, mesleki eğitim veren kurumlar, üniversiteler, organize sanayi bölgeleri, ticaret ve sanayi odaları katıldı.

Dünyanın her yerinden gelen konukların yanı sıra; Birleşik Arap Emirlikleri Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Matar Abdullah Al Hameli, SANLAB standını ziyaret ederek, yeni teknolojilere yönelik incelemelerde bulundu.

Fuar boyunca gelişmiş öğrenme teknolojilerini sergileyen SANLAB, etkinlik kapsamında “Mesleki Eğitim için Öğrenme Teknolojileri”, “Eğitimde Dijital Dönüşüm” ve “Yeni Nesil Öğrenme Teknolojileri Başarı Hikayeleri: KENDİNYAP ve MEGDEP” konularında paneller düzenledi. Bu panellerde ulusal çaptaki başarı hikayeleri dinleyicilere aktarıldı. Ayrıca SANLAB Kurucu Ortağı Salih Kükrek, “Eğitimde Dijital Dönüşüm” konferansıyla tecrübelerini ve SANLAB’ın vizyonunu katılımcılarla paylaştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.