‘Yeni Gelin’ dizisinin yıldızı Jessica May, Türkiye’yi ikinci vatanı yaptı

Adana’da çekilen ‘Yeni Gelin’ dizisinin başrolü Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May, senaryo okuyarak Türkçeyi öğrendi..

‘Yeni Gelin’ dizisinin güzel ve başarılı ismi Brezilya’lı model ve oyuncu Jessica May, Türkçe’yi senaryo okuyarak geliştirdi. 6 yıldır Türkiye’ye gelip giden ve dizi sebebiyle uzun süredir Adana’da yaşayan Brezilya’lı oyuncu Jessica May, “Türkçe için dil eğitimi almadım. Türkçe çok güzel bir dil. Türkiye benim ikinci vatanım, ben burayı çok seviyorum. Türkiye de hiç yabancılık çekmiyorum, Türk insanı çok sıcak. Çevremde ki insanların konuşmalarını taklit ederek konuşuyorum. Yazıları okumak ve yazı yazabilmek konusunda, senaryolar çok büyük etken oldu” dedi.

Türkiye’de ve Brezilya’da oyunculuk yapan Jessica May, kendisini geliştirmeye devam ediyor. Başrol olmasına rağmen birçok eğitmenden oyunculuk eğitimi alan May, Türkiye’de ki birçok oyuncuyu beğendiğini söyledi. May, en çok önem verdiği ve örnek aldığı ismin rahmetli Kemal Sunal olduğunu söyledi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.