Yemeksepeti’nin Cedi’li “Gözünü Alamayanlar” Reklam Filmi Yayında!

Türkiye’nin NBA’deki gururu Cedi Osman’ın yer aldığı yeni Yemeksepeti reklamı yayına girdi. Yemeksepeti’nin yeni uygulama ve web tasarımındaki çeşit çeşit lezzet ve fırsattan “Gözünü Alamayanlar”ın Cedi Osman’a nasıl atış yaptıramadığını bu reklam filminde izliyoruz.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin Cedi Osman’lı yeni reklam filmi, 4 Haziran’da farklı platformlarda yayına girdi. Reklamda, şampiyonluk maçının son saniyelerinde kazanılan faul atışını yapmaya hazırlanan Cedi Osman, Yemeksepeti’den Gözünü Alamayanlar yüzünden bir türlü şut atamaz. Şampiyonluk puanına bakamayanların gözleri; yaza özel fırsatlar, yüzbinlerce gerçek fotoğraf, daha fazla çeşit ile tazelik ve kolaylıkla dolu yeni Yemeksepeti’nin arayüzündedir çünkü.

Mayıs başında kullanıma sunulan yeni Yemeksepeti arayüzündeki zenginliği ve cazibeyi konu alan reklam filminin ana karakteri olarak Cedi Osman yer alıyor. Televizyon başındayken, maçın en heyecanlı anında kendilerini Yemeksepeti’nin yeni arayüzüne kaptıran Yemeksepeti kullanıcıları, sonunda Cedi Osman’a da yedek kulübesinde döner yedirmeyi başarıyor.

Çok daha hızlı ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan yeni Yemeksepeti tasarımı, yüz binlerce gerçek fotoğrafla yemekleri ekranda canlıymış gibi gösteriyor. Yemeksepeti’nin “Aklındaysa Kapında” yaklaşımına göre yenilenen Yemeksepeti, kullanıcıların her anlarına göre, her zaman yanlarında olduğu mesajını bu reklam filmiyle izleyicilere ulaştırmayı amaçlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.