YBY bu sefer çocuklar için 23 Nisan şenliği düzenledi

İstanbul’un ilk açık hava kültür ve sanat merkezi “Yeni bir Yaşam” YBY bu sefer çocuklar için 23 Nisan şenliği düzenledi. TBMM’nin açılışının 102’nci yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de ve Kent Orman YBY etkinlik alanında büyük bir coşkuyla kutlandı.

Yüz yüze eğitim ile açılan bu eğitim döneminde çocuklar pandemi şartlarına uyum sağlayarak okullarına devam ederken, son yılların en soğuk ve yağışlı geçen günlerden sonra adeta baharı andıran bu günlerde 23 Nisanı coşku ile kutladılar.

İki gün süren şenlikte, birbirinden eğlenceli etkinlikler saat 10.30 da başladı, rodeo, bungee trambolin, Bando, uçurtma atölyesi, Mini golf, Maşa ve koca ayı gösterisi, Mevlüt Akylıldız ile çocuklarla resim, Senzela ile Capoeira akrobasi, Showscooter yarışması ve tiyatro gösterileri yapıldı. Şenliğe katılan Kansersiz Yaşam derneği üyesi çocuklar bol bol eğlendiler ve Uğurkan Erez’in by plav standını da ziyaret ettiler. En çok ilgili hiç kuşkusuz Örümcek Adam çekti. Büyük Küçük bütün ziyaretçiler ile hatıra fotoğraf çektirdi.

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.