Yavuz Bingöl: Eğer o olmasaydı Irak ve Suriye olabilirdik

Türkücü Yavuz Bingöl katıldığı canlı yayında Salı günleri partilerin yaptığı grup toplantılarının kaldırılması gerektiğini söyledi.

Kanal 24 TV’de ‘Esra Elönü ile Arafta Sorular’ programında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan türkücü Yavuz Bingöl, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgüler dizdi.

Bingöl, ‘Bizi bölemediler. Çünkü güçlü bir iktidar var. Cumhurbaşkanımızın hakkını yememek lazım. Eğer o olmasaydı Irak ve Suriye olabilirdik.’ dedi.

Bingöl ayrıca partilerin canlı yayınlanan grup toplantılarının kaldırılması gerektiğini söyledi.

Bingöl gerekçesini ise şöyle söyledi: Ben yerlerinde olsam kaldırırım. Şeffaflık adı altında yapılıyor. İnsanlar ayrışıyor. Herkes kendi seçmenine bir mesaj verdiği için büyük bir ayrışma yaşandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.