Yasemin Şefik’in kahkaha dolu stand-up’ı ‘Bir Nevi Barbarella’ BKM Mutfak Çarşı’da

Yasemin Şefik yeni gösterisi ‘Bi Nevi Barbarella’ ile ikinci kez BKM Mutfak Çarşı sahnesinde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk gösterisinde tüm biletleri tükenen Yasemin Şefik’in kahkaha dolu stand-up’ı ‘Bir Nevi Barbarella’ 13 Mayıs Cuma akşamı BKM Mutfak Çarşı’da.

İLİŞKİLER VE GELECEK TAHMİNLERİYLE DOLU BİR KOMEDİ

70’li yılların kült bilim kurgu filmi ‘Barbarella’dan esinlenilen tek kişilik gösteride; aşk, ilişkiler ve gelecek tahminleriyle dolu eğlenceli anekdotlar anlatan Yasemin Şefik’in seyirciyle iletişimi büyük beğeni topluyor.

Yasemin Şefik’in kahkaha dolu gösterisindeki “Hayatımızda kötü giden şeyler; aldatılmak, paramızı alamamak gibi durumlar için ilahi adalete güveniriz. Ancak bazı durumlarda net olmak gerekir. Ne istediğini bilmek o cezayı netleştirir. Size tavsiyem nokta atışı yapın. Şayet ki aldatıldınız, sizden sonra şununla olsun diyeceğiniz kişi için tanınmış, ünlü birinin adını verin. Ona benzer biri onun cezası olacaktır” yorumuyla şimdiden seyircinin favorisi oldu.

Yasemin Şefik, ‘Bir Nevi Barbarella’ gösterisiyle bu akşam saat 20.00’de BKM Mutfak Çarşı’da.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.