gazetemag tv

Yaşar Alptekin: Kızım değişimimi beğendi

Eski modellerden Yaşar Alptekin, bir moda çekimi için objektifler karşısına geçmiş ve verdiği pozlarla dikkatleri üzerine çekmişti.

Duymayan Kalmasın programına katılan oyuncu Yaşar Alptekin önümüzdeki aylarda Umre’ye gideceğini açıkladı. Muhafazakar giyim tarzından vazgeçen Yaşar Alptekin, “Benim düşüncelerim ve inancım değişmedi sadece mesleğime geri döndüm” dedi.

“MESLEĞİME GERİ DÖNDÜM”

Soruları yanıtlayan Yaşar Alptekin: ‘Bana dizi ve film teklifleri geliyor fakat benim kriterlerim var dizilerde öpüşme alkol sigara gibi sahnelerin içinde bulunmam. Ben eski bir çınar ağacı gibiydim ekibim ağacı suladı yeniden filiz verdim. 13 senedir ben dizi film tekliflerinden kaçıyordum fakat genç neslin beni tanımadığını gördüm son 2 yıldır bu fikirlere sıcak bakmaya başladım üniversitelere konferanslara gidiyorum. Yeni işler alabilmek için genç neslin beni tanıması gerektiğini fark ettim. Benim düşüncelerim ve inancım değişmedi sadece mesleğime geri döndüm. 25 yaşındaki kızım değişimimi beğendi böyle daha yakışıklısın dedi’ açıklamalarında bulundu.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.