YouTube / gazetemag tv

‘Yaşamayanlar’da esas savaş şimdi başlıyor

BluTV’nin sıra dışı vampir dizisi ‘Yaşamayanlar’ın beşinci bölümünde, vampirler ile avcılar arasındaki çok sert geçen savaşı Numel’in bitirmek istemesi gerilim dozunu artıracak.

Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı ‘Yaşamayanlar’ın beşinci bölümünde Vampirlerin Kızılkuyu’yu yerle bir etmesi tüm dengeleri alt üst edecek.

SAVAŞI BİTİRMEK İSTEYEN NUMEL NE YAPACAK?

Yaşamayanlar’ın beşinci bölümünde; Numel (Birkan Sokullu) savaşı bitirmek için büyük bir adım atarak izleyenleri şaşırtacak. Dimitry’le karşı karşıya gelen Numel sürpriz gelişmelerle yüzleşecek. Savaşta vampirler ya da avcılar tarafında olmayan Mia (Elçin Sangu) ise yalnız kalacak.

‘Yaşamayanlar’ın yeni bölümü 27 Eylül Perşembe saat 19:00’da sadece BluTV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.