Yasak Elma’ya “mekanın sahipleri geri döndü” yorumları!

Fox TVnin olay yaratan dizisi Yasak Elma’nın 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ender ve Yıldız’ın, Şahika’ya karşı güçlerini birleştirdiği görülüyor.

Fox TV’de üç sezondur devam eden Yasak Elma’nın 49. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz olay oldu. Youtube Trend Listesi’nde 4. sıraya kadar yükselen fragmanda Ender ile Yıldız’ın iş birliği dikkat çekti. Eski iki düşman Şahika’ya karşı dost oldu.

Fragmanla ilgili Twitter’da da çok fazla yorum yapıldı. Ender ile Yıldız’ın fotoğraflarını paylaşan Yasak Elma’nın izleyicileri, “mekanın sahipleri geri döndü” yorumlarında bulundu.

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek– Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı Yasak Elma, Pazartesi akşamları Fox TV’de ekrana geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.