Yasak Elma’da sezon finali öncesi izleyici büyük şok yaşayacak!

Yasak Elma dizisi, pazartesi akşamları izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Dizinin başrol oyuncusunun bu sezon finalinde yapıma veda edeceği konuşuluyor.

Yasak Elma 147. bölümünde, 13 Haziran’da sezon finali yapacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyiciyi ekran başına kilitleyen senaryosu ile dizi her pazartesi yayınlanmaya devam ediyor. Bu sezon Yasak Elma dizisinden kimin ayrılacağı merak konusu oldu.

YASAK ELMA’DA BAŞROL DİZİDEN AYRILIYOR!

Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay diziden ayrılacağı iddia edildi.

Savaşçı dizisinden ayrılıp 2 sezondur Yasak Elma’da yer alan başarılı oyuncunun bu sezonda itibaren projede yer almayacığı öne sürüldü.

FOX’un göz bebeği dizilerinden Yasak Elma’yla ilgili yeni ayrılık haberleri de yolda…

Projenin bel kemiği karakterlerinden Yıldız’a hayat veren Eda Ece’nin dışında kalan ve ayrılacak oyuncularla ilgili son kararı yapımcı Fatih Aksoy verecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.