Yasak Elma dizisine sürpriz isim konuk oluyor!

FOX TV’nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma’nın 66. bölümünde sürpriz bir konuk yer alacak.

Ekranların sevilen dizilerinden Yasak Elma’nın 66. bölümünde sürpriz bir konuk olacak. Son dönemin başarılı isimlerinden olan Enis Arıkan, diziye renk katacak.

FOX’un önümüzdeki sezon da ekranda olması planlanan Yasak Elma dizisine ünlü bir oyuncu konuk olacak. Son dönemde Alice Müzikali ve Benimle Söyle yarışmasıyla adından söz ettiren Enis Arıkan fenomen diziye renk katacak.

Yasak Elma’nın 66. bölümüne konuk olacak olan Arıkan, Yıldız Argun’un (Eda Ece) youtube kanalına konuk olacak. Öte yandan yurtdışı satışlarının iyi olduğu konuşulan dizide sürpriz gelişmeler yaşanacak ve Halit Argun (Talat Bulut) gizli bir aşk yaşayacak. Bu durum da dizideki tansiyonu iyice artıracak.

blank
Enis Arıkan
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.