Yasak Elma dizisinde büyük bir yaprak dökümü yaşanıyor

FOX ekranlarında pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan Yasak Elma dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Önceki günlerde Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın da diziden ayrılacağı haberleri gündeme gelmişti.

FOX’un Yasak Elma dizisinde büyük bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın vedasının ardından ‘Yiğit’ karakterine hayat veren Doğaç Yıldız da diziye veda ediyor.

Fatih Aksoy imzalı Yasak Elma dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut, kadroya daha sonra katılan Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın ardından Ender ile Kaya’nın oğlu Yiğit’e hayat veren Doğaç Yıldız’ın da projeye veda edeceği öğrenildi.

blank

Yasak Elma’da böylece Ender, Yıldız ve Şahika’yı canlandıran Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin hikâyesi daha ön planda olacak.

Dizide neden tüm erkek karakterlerin veda ettiği net olarak anlaşılamazken, yeni erkek oyuncuların dahil olup olmayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan Talat Bulut’un ölüm sahnesinin çekildiği de gelen bilgiler arasında…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.