“Yaş almayan kadın” Sertab Erener

Sertab Erener, Kanada ve Amerika konserlerine başlamadan önce çektiği klibi sosyal medya hesabından takipçilerine şu sözlerle emanet etti.

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Sertab Erener, yaklaşık bir ay sürecek olan Kanada ve Amerika konserlerinden önce bir paylaşımda bulundu. Erener yeni şarkısını kliplendirdiğini söyleyerek şu satırlarla takipçilerine seslendi:

“Şarkı hazır, klibi de çektim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Şimdi artık yeni şarkılar ve konserler için uçma zamanı… Yarın ilk konser için Kanada’ya ardından ver elini Amerika’ya bir aylığına yolculuk başlasın. Oradan size bol bol foto atarım. Ben yokken ay başı gibi şarkı çıkacak ona iyi bakın güzel güzel dinleyin. Bol bol dans edin ben öyle yaptım çünkü”

53 yaşındaki Sertab Erener’in klip çekiminden paylaştığı fotoğrafı görenler, “Yaş almayan kadın” yorumunda bulundu.

blank
Sertab Erener
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.