Yargı’nın yeni bölümünden yeni bir tanıtım daha yayınlandı! Heyecan yükseliyor!

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden 2.tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtım, Ceylin’in Ilgaz ile ilgili aldığı tehdit telefonu ve sonrasında gelişen olaylar hakkında yeni bölüme dair heyecanı yükseltiyor.

Yargı, pazar akşamı 51. bölümü ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümden yayınlanan 2.tanıtım seyircilerin bölüme dair nabzını yükseltiyor.

Ceylin, Ilgaz ile ilgili aldığı tehdit telefonu sonrası büyük panik yaşayarak Pars’tan yardım istemeye gider. Pars bu durumu olağan karşılarken, Ilgaz Ceylin’den bu durumu kendisi yerine Pars’a söylemesinin hesabını sorar. Tanıtımda bir arabaya yerleştirilen bombanın patlaması ise hikâyenin gidişatına dair heyecanı yükseltiyor.

Kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş’in yer aldığı ‘Yargı’ 51. bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.