Yargı’da Pars’ın “Mesleğimizi elimizden aldılar.” cümlesi akıllarda soru işareti bırakıyor

Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı.

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı her pazar günü izleyicisiyle buluşmaya devam eden dizisi ‘Yargı’nın ikinci fragmanı yayınlandı. Pars’ın “Mesleğimizi elimizden aldılar.” cümlesi akıllarda soru işareti bırakıyor.

Başmüfettiş, Ilgaz ve Pars ve Eren’i denetlemeye devam ederken Pars’ın “mevkimizi ve rütbemizi elimizden aldılar” cümlesi akıllara meslekten alındılar mı sorusunu getiriyor. Ceylin ile Ilgaz’ın aşk dolu sabahı romantik anların sinyalini veriyor. Denetlemenin kararı merakla beklenirken Çınar ve kızların Serdar ile yüzleştikleri sırada duyulan silah sesi gerilim ve merakı artırıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ 43. bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.