Yargı’da Ilgaz ve Ceylin’in yüzleşmesi ekrana damga vuracak

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Yargı her pazar akşamı izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan ikinci fragmanda Ilgaz ve Ceylin’in yüzleşmesi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Ceylin’in gözyaşları içinde Ilgaz ile yüzleşmesi izleyicilere duygu dolu bir bölümün sinyallerini veriyor. Ilgaz’ın Ceylin’e “Değiştin sanmıştım” cümlesinin ardından Ceylin, ailesi yüzünden içine düştüğü çaresizliği anlatıyor. Çınar’dan Parla’nın pasaportunu alan Ceylin’in ne yapacağı merakla beklenirken yeni bölüme dair heyecan şimdiden artıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ heyecan dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.