Yargı izleyiciyi yine ters köşeye yatırdı!

Pazar akşamları seyirciyi ekrana kilitleyen Yargı dizisindeki bir mantık hatası, seyircinin gözünden kaçmadı. Engin karakteri hakkında şüpheye ve mantık hatası fikrine düşen seyircinin merakı, senaristin yaptığı ters köşeyle yanıtını buldu.

Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Yargı dizisinde geçtiğimiz bölümlerde yaşanan mantık hatası, seyircinin dikkatinden kaçmadı. Televizyon Gazetesi’nde yer alan habere göre; tutuklu olarak gösterilen Engin karakterinin cezaevinden avukat teyzesi Seda ile şantaj yapmaya dikkat çekti. Seyirci, Engin karakterinin bu denli, derin istihbarat isteyen bilgilere nasıl sahip olduğunu sorgulamaya başladı.

SENARİSTTEN TERS KÖŞE

Bu mantık hatası, 11. bölümde yanıt buldu. Sunulan hikayede Engin’in yıllarca kendisine anlatılan her şeyi tek tek not alan, herkesin hayatına bir şekilde sızmış biri olduğu ortaya çıktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.