Yapı Kredi bomontiada “World Akustik” konserleri “KÖFN” ile başlıyor

Yapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, 29 Temmuz Cuma günü Avlu’da yeniden başlıyor. Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen “World Akustik” serisi ilk konserinde, elektronik dans türünde yıldızı parlayan KÖFN’ü ağırlayacak.

Yapı Kredi bomontiada’nın her yaz Avlu’da düzenlediği ücretsiz konser serisi “World Akustik”

29 Temmuz Cuma akşamı saat 21.00’de, elektro-pop ve dünya müziğinden beslenerek zamana uygun Türk pop müziği üretmek için çalıştıklarını söyleyen KÖFN ile başlıyor.

Vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ile prodüktör ve aranjör Bilge Kağan’dan oluşan ve sahnede dikkat çeken işlere imza atan KÖFN, “Dans” ve “Rockstar” adlı iki albümün yanı sıra, çok sayıda başarılı single yayınladı. KÖFN’ün en çok dinlenen şarkıları arasında “Güneşe Dokundum”, “EL”, “Olan Olmuş”, “Soygun”, “Taş Kalbinin Çöllerinde”, “Ben Seni Arayamam” ve “Bi’ Tek Ben Anlarım” gibi besteleri yer alıyor.

Yapı Kredi bomontiada “World Akustik” serisi konserlerine katılım ücretsizdir.

KÖFN

Tarih:29 Temmuz, Cuma

Saat: 21:00

Yapı Kredi bomontiada Adres: Merkez Mah, SilahşörCad, Birahane Sok. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, Şişli

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.