Yalın: Yıllarca kendi kendimi yedim

Türk Pop müziğin başarılı ismi Yalın, dün akşam bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mehmet Zorlu Vakfı Gençlik Zirvesi’nde gençlerle buluştu.

Zorlu PSM’de gerçekleştirilen ve ilham veren konuşmacılar ile nefes kesen performansları ile 2500’ü aşkın lise ve üniversite öğrencisinin bir araya getiren MZV Gençlik Zirvesi’nde sahne alan Yalın, performansıyla gençleri çoşturdu.

blank

Yıllarca kendi kendimi yedim…

Mehmet Zorlu Vakfı’nın gençlerin 21. yüzyılın gerektirdiği beceri ve yetkinlikler ile donanmalarına destek vermek amacıyla düzenlediği MZV Gençlik Zirvesi’nde sahneden gençlere seslenen Yalın, “Bizim işimiz çoğunlukla algıyla alakalı. Yani sizin zannettiğiniz kişilerden hiç biri olmayabilirim. Bir dönem beni dinleyenler insanlar beni hep doğru anlaşılsın diye diye kendi kendimi yedim. Ve bir dönemim hiç olmadığım gibi yansıttılar beni. Saçma sapan yazılar ve haberler yapıldı. İlk yıllarim bunlarla uğraşmakla ve kafama takmakla geçti. Dedim ki beni dinleyenlere, doğru bir mesajım olsun vücuduma kazıtırsam da yalan yada yanlış aktarım olmaz. Ve ‘İnanmak başarmaktır’ yazdırıdım. O zaman yaşım 25’ti ve şu an 38 yaşındayım. Ve sizlere söyleyebileceğim ve hala en sevdigim cümlerdir. İnancın ve çalışmanın elinden hiç bir şey kurtulamaz. Sadece inanın ve çalışın” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.