Yakışıklı oyuncu Ömer Berk Cankat, Gülizar kadrosunda

Kanal D’nin yarın akşam izleyicisi ile buluşacak yeni dizisi Gülizar, hikâyesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor.

Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar ile başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesinin anlatılacağı dizide, veteriner Murat karakterine yakışıklı oyuncu Ömer Berk Cankat hayat veriyor.

Yönetmenliğini ve senaryosunu usta yönetmen Çağan Irmak’ın yaptığı dizinin yapımını ise 03 Medya üstleniyor.

Aşka değil, sevgiye inanan, değerlerine bağlı ama bir o kadar da özgür ruhlu bir adamdır Murat…

Sepetçi Çiftliği’nin kâhyası ve kara kutusu Veysel ile Zemzem’in yakışıklı oğlu. Sepetçi ailesinin müstakbel damadı; ailenin tek kızı olan lise aşkı Mine ile nişanlanmak üzere… Saygılı, küçük yaşlardan beri kendi ayakları üzerinde durabilen, ailenin imkânlarına sırtını çevirmiş, özgür ruhlu bir adamdır. “Özgürlük, bir diğerinin sınırlarında başlar” der; ne sınır ihlal eder ne de kimsenin sınırlarını zorlar. Vefalıdır. Aşka değil sevgiye inanır. Alışkanlıklarına bağlıdır ama kölesi değildir. Ailesine en çok da annesine özen gösterir. Hayvanlara olan sevgisi yüzünden veteriner olmuş.
Gülizar, Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU