Ya Çok Seversen ve Kerem Bürsin İspanyol basınının da gözdesi oldu

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘’Ya Çok Seversen’’ 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelmiş ve izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştı.

Yayınlanan tanıtımları ile sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde de oldukça konuşulan dizinin ekrana gelen ilk bölümü İtalya, İspanya, Rusya, Brezilya gibi toplam 16 ülkede sosyal medyanın gündem listelerinin ilk sıralarına yerleşmişti. Ya Çok Seversen’in bu başarısı ve dizinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, bu kez İspanyol basınında geniş yer buldu.

Yayınlanan haberde Ya Çok Seversen ’in yayına hayatına başlamasının yanı sıra Kerem Bürsin’in Türkiye ve dünyadaki sosyal ağların trendlerinde yer aldığına da değinildi.

‘’Ya Çok Seversen’’ yeni bölümü ile 13 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.