Wolverhampton, Pepe’yi devre arasında kadrosuna katmanın hesaplarını yapıyor

Beşiktaş’la yollarını ayıran Pepe için Premier Lig ekiplerinden Wolverhampton devreye girdi. Pepe, sözleşmesini resmi olarak feshetmesinin ardından birçok kulüple görüşecek. Beşiktaş, Portekizli oyuncusu Pepe’nin sözleşmesinin feshedildiğini KAP’a bildirdi.

Beşiktaş’la karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmesini feshedecek olan Pepe, devre arasında yeni bir maceraya atılmanın hesaplarını yapıyor.

Portekizli savunmacıyla ilgili olarak ilk teklif Porto’dan gelirken, birçok Çin kulübü de yıldız savunmacıyı kadrosuna dahil etmenin hesaplarını yapıyor. Ancak Pepe’nin, sözleşme fesih şartlarını kulüpler görüşmeye başlamasının ardından, bu futbolcuya yeni bir teklif geldi.

İngiltere Premier Lig’de mücadele eden Wolverhampton, Pepe’yi devre arasında kadrosuna katmanın hesaplarını yapıyor.

PEPE KAP’A BİLDİRİLDİ

Beşiktaş, Portekizli oyuncusu Pepe’nin sözleşmesinin feshedildiğini KAP’a bildirdi.

Beşiktaş, Pepe’nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini KAP’a bildirdi. Beşiktaş, Pepe’ye fesih tarihine kadar alacağı olan 100.700 Euro’yu ödeyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.