YouTube / gazetemag tv

Wilma Elles’e bebeksi bakım

İkizlerinin doğumundan sonra bir projede yer almayan güzel oyuncu Wilma Elles, uzun bir aradan sonra setlere dönmeye hazırlanıyor.

İkizleri Melodi ve Milat’ın üç yaşına basmasından sonra uzun süre ara verdiği setlere dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Wilma Elles, önceki gün yakın arkadaşı olan Özlem Aksünger’in sahibi olduğu Crystal Estetik güzellik merkezinde bebeksi cilt bakımı yaptırdı. Sürekli spor yaparak formunu koruduğunu söyleyen güzel oyuncu’nun oldukça zayıfladığı gözlerden kaçmadı. Kendisine yapılan bakımdan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Wilma Elles,”Bana gelen projeler var. Tam olarak net bir karar verdiğim bir proje yok ama kısa zamana kadar netleşir sizde duyarsınız zaten” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.