WhatsApp’tan karantinaya özel güncelleme geldi

Tüm dünyayı etkileyen corona virüsü salgını insanların evlerine kapanmasına neden oldu. Karantinadaki insanların en önemli iletişim yöntemi ise internet ve video konferans görüşmeleri olarak dikkat çekiyor. WhatsApp’tan da bu konuya ilişkin güncelleme geldi.

Karantina sürecinde birçok kişinin evlerine kapanması nedeniyle video konferans programları önem kazandı. WhatsApp da rakiplerinden geri kalmamak için grup görüşmelerinde bir takım değişiklikler yapacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ta görüntülü grup görüşmesinde sınırın 4 kişiden 8 kişiye çıkacağı belirtilmişti ve beklenen güncelleme geldi.

BEKLENEN GÜNCELLEME GELDİ

Yayınlanan en son 2.20.50 sürümüyle birlikteyse grup video konferansta desteklenen katılımcı sayısı iki katına, yani 8 kişiye kadar artırıldı. Böylece WhatsApp kullanıcıları, evlerinde kalmak zorunda oldukları bu günlerde bir nebze daha rahat edecek.

WHATSAPP GÜNCELLEME NOTLARI

– iOS 13 kullanıcıları için yenilenen mesaj eylem menüsü de dahil olmak üzere görsel iyileştirmeler.

– Görüntülü ve sesli grup aramaları artık 8 adede kadar katılımcıyı destekliyor. Tüm katılımcıların WhatsApp’ın en güncel sürümünü kullanıyor olmaları gerekiyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.