WhatsApp’ın yeni fotoğraf düzenleme özelliği neler sunuyor?

Anlık mesajlaşma hizmeti sunan WhatsApp, Android platformundaki uygulamasını fotoğraf düzenleme özelliği ile güncelledi. Peki, WhatsApp’in fotoğraf düzenleme özelliği neler sunuyor?

Facebook’un bünyesine katıldıktan sonra gelişimine hızla devam eden WhatsApp, neredeyse her gün yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya başladı. iOS 10 ile gelen API’ler sayesinde Siri ile mesaj gönderme ve arama yapma özelliğini ekleyen WhatsApp, şimdi de fotoğraf düzenleme özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp üzerinden fotoğraf düzenleyin!

Android kullanıcılarının beğenisine sunulan fotoğraf düzenleme özelliği sayesinde; WhatsApp üzerinden fotoğraf göndermeden önce fotoğrafa emojiler ekleyebiliyor, yazı ve çizim yapabiliyorsunuz. Bu özellikleri ile Snapchat’i andıran WhatsApp, Facebook’un Snapchat hayranlığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

WhatsApp’teki fotoğraf düzenleme özelliğinin ilerleyen günlerde iOS kullanıcılarına da sunulması bekleniyor. Eğer Android’de WhatsApp kullanıyorsanız; Google Play üzerinden uygulamayı güncelleyerek yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.