WhatsApp’a yeni gelen güncelleme ile kullanıcıların şikayetleri ortadan kalktı

Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın eleştiri alan özelliği yeni gelen güncelleme ile ortadan kalktı.

WhatsApp’ın iOS platformu için geliştirilen sürümü güncellendi.

The Verge’de yer alan habere göre, WhatsApp kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konulardan biri sessize alınan sohbetlerin bildirimlerini almaktı. WhatsApp’a yeni gelen güncelleme ile kullanıcıların bu şikayetleri ortadan kalktı.

2.19.110 sürümü ile birlikte bundan sonra WhatsApp kullanıcıları, sessize aldıkları bir sohbetten bildirim almayacaklar. iOS kullanıcılarının güncellemeyi yapması için akıllı telefonlarındaki App Store uygulamasında WhatsApp’ı arayıp, ‘güncelle’ butonuna dokunmaları gerekiyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.