WhatsApp o bilgileri kullanıcılar ile paylaşacak

WhatsApp üzerinde çalıştığı güncelleme kullanıma girdiğinde kullanıcıları ile daha önce paylaşmadığı bilgileri görünür hale getirecek.

Son güncellemesi ile tepki çeken ve geri adım atacağı düşünülen WhatsApp yeni bir güncelleme için kolları sıvadı.

Son güncelleme ile gelen ‘durum özelliği’nden sonra Facebook’un bünyesinde bulunan uygulamanın beta’da test ettiği özellik sayesinde kullanıcılar listelerinde bulunan kişiler ile yaptıkları görüşmenin ne kadar yer kapladığını daha net bir şekilde görebilecek.

Sisteme entegre edilecek yeni göstergeler sayesinde kullanıcılar listelerindeki kişilerle ilgili yaptığı sohbetlerle ilgili daha fazla detaya ulaşabilecek.

Şu an için Windows işletim sistemi için test edilen özelliğin tüm kullanıcılara geleceği tarih de henüz netlik kazanmış değil.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.