Wesley Sneijder’ın annesi oğluna dön mesajı yolladı

Wesley Sneijder’ın annesi, Reina’daki saldırı sonrasında “Umarım Türkiye’den ayrılırlar” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın 10 numarası Wesley Sneijder’ın annesi Sylvia Sneijder’da, 39 kişinin hayatını kaybettiği Reina’daki saldırı sonrasında, “Umarım Türkiye’den ayrılırlar” ifadelerini kullandı.

Hollanda’nın RTL televizyonuna konuşan Wesley Sneijder’ın annesi, yılbaşı günü yaşanan terör saldırısı hakkında şunları söyledi: ‘Şans eseri tatildelerdi. Ya yılbaşını kutlamak için orada olsalardı?” diyen Sylvia Sneijder, Wesley ve Yolanthe Sneijder-Cabau’nun artık başka planlar yapması gerektiklerini söyledi.

Hollandalı alı yıldızın annesi, ”Umarım her gün böyle olaylar olmaz. Wesley işine odaklanmalı, futbol oynamalı. Umuyorum ve dua ediyorum ki oradan ayrılırlar.” sözlerini kullandı.

Sneijder’ın Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Devre arası transfer döneminde Çin kulüplerinin Hollandalı yıldız için Galatasaray’ın kapısını çalacakları iddia ediliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.