Volkan Konak, ekranlara yeniden dönme kararı aldı

Volkan Konak’tan hayranlarına büyük sürpriz. Kuzeyin Oğlu olarak tanınan ünlü sanatçı yeniden ekranlara döneceğini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sevenlerine duyurdu. Volkan Konak’ın müjdeli haberine hayranlarından beğeni yağdı.

Volkan Konak’tan yeni haberler var. Karadeniz müziği denince akla ilk gelen isimlerden olan Volkan Konak, sosyal medya paylaşımı ile hayranlarını heyecanlandırdı. Ekranlara yeniden dönme kararı alan ünlü sanatçının müjdeli haberi sosyal medyada sevenleri tarafından gündem oldu.

İbrahim Tatlıses’in ardından Sibel Can ve Hakan Altun’un da müzik programı yapmaya başladığı bu dönemde bir sürpriz de Volkan Konak’tan geldi. Ünlü sanatçı, ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ programı ile tekrardan ekranlara döneceğini müjdeledi.

54 yaşındaki sanatçı, müzik programlarının ekranlarda yer almaya başladığı bu dönemde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, çok yakın bir zamanda ‘Kuzeyin oğlu Volkan Konak’ programının tekrar başlayacağını açıkladı. Müzikal hazırlık, teknik ve dekor çalışmalarının hızla sürdüğünü belirten sanatçı, programının hangi kanalda yer alacağını ve yayın tarihi konusunda kanal yönetiminin bilgi vereceğini belirtti.

blank

Öte yandan Volkan Konak daha önce yaptığı bir paylaşımda televizyon programı yapma isteğini şu şekilde duyurmuştu:

Uzun zamandır sizlerden gelen televizyon programı isteğini şu karanlık günleri güneşe çevirmek ve de sizlere moral, neşe olmak için gündemimize aldık. Teklifleri değerlendirme aşamasındayız. En kısa sürede kanalın adını ve tarihini sizlere duyuracağım. İyi ve asil insanlara selamlar olsun.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.