Volkan Konak: Bedenime uygun eserler seçeceğim

Volkan Konak geçtiğimiz gece Beykoz’da bulunan 216 adlı mekanda sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Konak “Çok güzel mekanlar açıldı ülkemizde. İstanbul’da, büyük şehirlerde, Anadolu’da bu da bizim sektör için oldukça iyi. Ben mekancılığı bırakmıştım ama kıramadığım dostlarım için sahnede olacağım bugün.” dedi. Yılbaşı planlarını da anlatan Konak “Yılbaşı bizim çamaşır günümüz biliyorsunuz, Antalya’da sahnede olacağım. Ondan sonra 6 ay çalışmama kararı aldım, albüm çalışmalarına ağırlık vereceğim 20 Haziran’a kadar konserim olmayacak, defteri kapattık. Bedenime uygun eserleri seçeceğim.” dedi. Albümü hakkında bilgi de veren Konak “Sadece benim eserlerim olmayacak, başkalarının da eseri olacak. Önemli olan o eseri bedenine uygun giymek, elbise gibi. Eğer sana yakışıyorsa o elbise, altta kimin yazdığının bir önemi yoktur, çok saygıdeğer bir şey imza ama o eser artık senin oluyor.” dedi.

Pandemi sürecinden dolayı geçtiğimiz sene sahneye çıkmayan Konak “ 30 senede sadece 1 kere sahneye çıkmadım ve evde kutladım. Hiçbir zaman cumartesi ve pazarım olmadı ama artık bu 6 ay boyunca iyice dinleneceğim.” dedi. Ardından sahneye çıkan Konak, kendisini dinlemeye gelen konuklara müzik şöleni yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.