Vitor Pereira’dan Mehmet Topal ve Volkan Şen’e tepki

Fenerbahçe-Osmanlıspor maçının bitiş düdüğünün ardından yayıncı kuruluşun ekranlarına gelen bir görüntü büyük yankı yarattı.

Ülker Arena’daki karşılaşmada sahanın en çok koşan isimleri arasında yer alan Mehmet Topal, maçın 0-0 bittiğini ilan eden düdüğün ardından sahaya çöküp kaldı. Takımının 2 puan kaybetmesi nedeniyle son derece üzgün olan Topal, gözyaşlarına engel olamadı.

Mehmet Topal’ın yanına gelen Volkan Şen’in de gözyaşı döktüğü dikkat çekerken, iki oyuncuyu teselli eden isim Osmanlısporlu Mehmet Güven oldu. Güven, iki oyuncunun yanına diz çöküp bir şeyler söyledi.

Teknik direktör Vitor Pereira ise, gözyaşı döken Mehmet Topal ve Volkan Şen’e eleştiriler yöneltti. Portekizli çalıştırıcı, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:

PEREIRA: GÖZYAŞLARI DOĞRU DEĞİLDİ

“Mehmet Topal ile Volkan Şen’in gözyaşları ve reaksiyonları doğru değildi. Ben Türk oyuncuların duygusallıklarını anlıyorum. İkisi ile de konuştum. Bizim için bir şey bitmedi. Beşiktaş da puanlar kaybedecek. Konyaspor ve Galatasaray maçında bu şekilde panik yaparak oynamamalıyız. Çok daha sakin olmalıyız. Bu maçta bu açıdan doğru şeyler yapmadık.”

SOSYAL MEDYADA ÖVGÜ YAĞDI

Pereira’nın bu tepkisine karşın Fenerbahçeli taraftarlar Mehmet Topal’a övgüler yağdırdı.

mehmet volkan

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.