Virgin Radio Türkiye, büyümeye devam ediyor

Dünyanın önde gelen radyo gruplarından Virgin Radio’nun, Türkiye’de Karnaval Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına devam eden radyosu Virgin Radio Türkiye, büyümeye ve daha çok şehirde, daha çok kişiye ulaşmaya devam ediyor…

Türkçe Rap ‘in Türkiye ‘deki ilk ve en önemli temsilcisi olan Virgin Radio Türkiye 14 Aarlık 2021 itibariyle 89.1 Balıkesir, 94.7 Eskişehir, 90.5 Kayseri, 90.1 Konya, 90.8 Mersin, 96.0 Samsun ve 89.3 Sakarya ‘da dinleyicisi ile buluşmaya başladı!

blank

Ağırlıklı olarak Türkçe Rap, Hip hop, yerli ve yabancı pop hit şarkılarla hız kesmeden enerji yükseltmeye devam eden Virgin Radio Türkiye, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval App ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’lerde canlı ve online olarak canlı radyo dinlemek isteyenlerin adresi.

blank

Adana 102.7, Ankara 94.8, Antalya 98.0, Balıkesir 89.1, Bursa 91.5, Eskişehir 94.7, Gaziantep 101.5, İstanbul 106.2, İzmir 103.1, Kayseri 90.5, Konya 90.1, Mersin 90.8, Sakarya 89.3, Samsun 96.0 frekanslarından , Karnaval app ve Karnaval.com üzerinden online radyo olarak dinlenebilen Virgin Radio Türkiye’de en son çalan 10 şarkı listesine, şarkı bilgilerine ve sözlerine, eski programların kayıtlarına ve podcast’lere online olarak ulaşabilir; podcast’leri ücretsiz indirerek istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Müzik dünyasından en son haberler ve eğlenceli paylaşımlar için gözünüz Virgin Radio Türkiye Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip edilebilir.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.