Victoria Beckham, markası için reform kararı aldı!

1990’ların efsane grubu Spice Girls’ten ayrıldıktan sonra moda tasarımcılığına geçiş yapan Victoria Beckham, markası için reform kararı aldı.

Stili, tasarımları, aile hayatıyla sık sık gündemde olan David Beckham’ın eşi Victoria Beckham, radikal bir karar almış ve Mirror’un haberine göre 60 çalışanını işten çıkaracakmış. Ünlü moda tasarımcısının böyle bir karar alması çevresinde şaşkınlık yaratsa da, Bekcham’a göre bu bir reform. Çünkü bu sayede markasını canlandırmayı planlıyor… Lakin çalışanlara göre Beckham her geçen gün zarar ediyor.

blank
Victoria Beckham

Yaklaşık 2 yıl önce 8.5 milyon dolar kaybetmesinin ‘reform’a gitmesinde etkisini büyük olduğu söyleniyor. Hatta çalışanları işten çıkararak kar etmeyi planladığı söyleniyor. Victoria Beckham’ın çalışanlarının ise bu durumdan bir hayli rahatsız olduğu konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.